Reklama

Drony

Biznes

Reklama

Marketing Outsourcing

Strategia, marketing i reklama to bardzo ważne elementy każdego biznesu. W strategii naszej grupy na początku postawiliśmy na rozwój kompetencji marketingowych. To przewaga, która pozwala przyspieszyć proces wzrostu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i oferujemy nasze usługi firmom chcącym szybko się rozwijać.

MARKETING OUTSOURCING

Agencja reklamowa bierze odpowiedzialność za wszystkie działania marketingowe. Tworzy strategię oraz przygotowuje komunikację i promocję marki.Odpowiada za realizację założonych celów i wdraża najnowsze rozwiązania do marketingu organizacji.

DESIGN STRATEGY

Projektujemy zorientowane na przyszłość zasady w celu podniesienia innowacyjności i konkurencyjności organizacji.

BRANDING

Pod tą nazwą kryje się szereg działań związanych z budowaniem świadomości marki. Polega ono na kreowaniu i utrzymaniu pozytywnego wizerunku w umysłach konsumentów poprzez elementy identyfikacji wizualnej, kolorów, logotypu i innych elementów charakterystycznych marki.

BUSINESS MODELING

Dzięki przygotowaniu modelu biznesowego odkryjesz długookresową metodę na powiększenie i wykorzystanie zasobów w celu przedstawienia klientom oferty przewyższającej ofertę konkurencji, przy jednoczesnym zapewnieniu organizacji dochodowości.

SOCIAL MEDIA

To niezbędny w reklamie każdej firmy kanał komunikacji. Platformy społecznościwe wykorzystują elementy wideo, grafiki, copywriting. Kluczem do sukcesu jest przygotowanie strategii, która sprawi, że obecność firmy w social media będzie spójna i sensowna.

SEO & SEM

Organiczne pozycjonowanie marki skoncentrowane na wartościowym kontencie oraz optymalizacji strony internetowej. To niezbędny element długofalowego budowania rozpoznawalności marki.

WEB ADVERTISING

Reklama online, znana również jako marketing online, reklama internetowa, reklama cyfrowa. To forma marketingu, która wykorzystuje Internet do dostarczania wiadomości marketingowych konsumentom.

WEB DEVELOPMENT

Tworzenie stron internetowych i elementów niezbędnych do zaistnienia i funkcjonowania marki w sieci.

E-COMMERCE

Platformy obsługujące zakupy online. Umożliwiają wyeksponowanie produktu oraz przeprowadzenie transakcji zakupowej.

Nasze marki

Reklama

ReklamaDlaBiznesu

Agencja Marketingowa

Agencja Marketingowa odpowiadająca za marki szybko rozwijających się podmiotów skoncentrowanych na swoim głównym obszarze działalności. Główną usługą Reklamy Dla Biznesu jest Marketing Outsourcing.

Dowiedz się więcejOdwiedź witrynę marki

RDB Socials

Pakiety Social Media

Media społecznościowe to podstawowy punkt styku marki z klientem, dlatego biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów stworzyliśmy gotowe pakiety umożliwiające obecność marki w mediach społecznościowcy i wykorzystanie najlepszych praktyk do zwięksaznia zaangażowania na konkretnych kanałach.

RDB Media

Studio Produkcji Filmowej

To marka odpowiadająca w naszej grupie za produkcję video. W ofercie RDB Media znajdują się filmy promocyjne, korporacyjne, szkoleniowe, wywiady i relacje.

Ruby Studio

Studio Oklejania Reklamowego

Studio Wrapingowe zajmujące się oklejaniem reklamowym różnego rodzaju powierzchni. Okna, reklamy, samochody, jachty, samoloty oraz inne przedmioty, Ruby Studio to marka uzupełniająca ofertę RDB Group dedykowana głównie klientom agencyjnym.

RDB Group

Sp. z o. o.

Dąbrowszczaków 22A,
80-365 Gdańsk,
Polska (Poland)

KRS: 381639400

NIP: 5842778174

Google Partner
DLA MEDIÓW

Polityka prywatności

Copyright © 2024 RDB Group