Reklama

Drony

Biznes

Biznes

Inwestycje RDB Group

To obszar, w którym znalezliśmy się poprzez rozwój poszczególnych sektorów naszej działalności. Marki, które kiedyś funkcjonowały w ramach jednego brandu, dzisiaj samodzielnie funkcjonującymi podmiotami posiadającymi odrębną osobowość prawną oraz lidera. To własnie w taki sposób powstała i rozwija się nasza grupa.

Doradztwo

Opracowanie modelu biznesowego w oparciu o szczegółową analizę rynku pozwala wybrać odpowiednie kierunki działań. Nasze doświadczenie w tym zakresie pozwala skutecznie zarządzać budżetem początkowym.

Dofinansowania

Jako grupa podmiotów szukających najskuteczniejszych rozwiązań dla rozwoju biznesu wielokrotnie korzystaliśmy ze środków oferowanych przez PARP, KFS oraz innych lokalnych operatorów. Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak pozyskać środki i jakie projekty będą najlepsze dla Twojego biznesu.

Współpraca

Rozwijanie długoterminowej współpracy z partnerami i umożliwianie rozwoju podmiotom powiązanymn jest naszym celem. Know how zdobywane przez lata to wartościowa wiedza dla każdego przedsiębiorcy.

Sieć kontaktów

Networking to sztuka nawiązywania kontaktów. Byliśmy organizatorem spotkań dla biznesu oraz uczęstniczyliśmy w różnego rodzaju networkingach. Łączenie kontaktów to ważny element każdego biznesu.

BPO

To najszybciej rozwijający się sektor usług dla biznesu. Nowoczesne usługi dla biznesu to rozwiązanie dla szybko rozwijających się firm chcących skupić się na najważniejszych dla firmy procesach. RDB Group oferuje outsourcing wszystkich procesów marketingowych.

Szkolenia

Europejskie Centrum Edukacji i Biznesu powstało w 2019 roku i uzyskało wpis do RPS i RIS. Głównym celem ośrodka jest pozyskiwanie potrzebnych szkoleniowców, praktyków i organizacja szkoleń realizowanych dla sektora B2B.

Nasze marki

Biznes

ECEIB

Europejskie Centrum Edukacji i Biznesu

Europejskie Centrum Edukacji i Biznesu to ośrodek szkoleniowy stworzony na potrzeby pozyskiwania umiejętności i kształtowania specjalizacji wpisujących się w koncepcję zawodu przyszłości.

Odwiedź witrynę marki

AppClever

Producent Rozwiązań digitalowych

AppClever jest firmą zajmującą się wdrażaniem produktów digitalowych dla klientów biznesowych.

Zagrawerowani

Pracowania grawerska

Pracownia Grawerska oferująca ekspresowe usługi dla klientów indywidualnych. Grawerują szkło, drewno, metale, skórę i podejmują się wykonania grawerów na najdziwniejszych przedmiotach.

Parker Gdańsk

Sklep Firmowy Parker

Parker Gdańsk to odpowiedź na rosnące zainteresowanie marki. Długopisy i pióra Parkera są od lat jednym z najczęściej wybieranych marek na świecie. Sklep oferuje innowacyjny system obsługi przygotowany specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Pieczątki na Jutro

Pieczątki firmowe

Sklep stacjonarny i internetowy stworzony z myślą o osobach i firmach poszukujących pieczęci. Najwyższa jakość wykonania i możliwość zamówień ekspresowych.

Waterman Gdańsk

Sklep Firmowy Waterman

Sklep oferujący wysokiej jakości pióra i długopisy oraz innowacyjny system obsługi. Przygotowany specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach.

RDB Group

Sp. z o. o.

Dąbrowszczaków 22A,
80-365 Gdańsk,
Polska (Poland)

KRS: 381639400

NIP: 5842778174

Google Partner
DLA MEDIÓW

Polityka prywatności

Copyright © 2024 RDB Group